top of page
oval-23967_1280-5.png
Nový projekt-12.png.png
Nový projekt-2-2-2.png

                    ,  

právě jsi se dostal/a na stránky real life textového RPG. 

Tato hra se odehrává v reálném čase ve městě Los Angeles, ale ocitnout se můžeš i na jakémkoliv jiném místě, pokud se tvoje postava rozhodne pro cestování. Zde si můžeš splnit své sny skrze tvou postavu nebo si vyzkoušet život v cizí kůži, zjednodušeně: fantazii se meze nekladou a je jen na tobě, co si pro svou postavu připravíš.

Admin Team <3

giphy.gif

Los Angeles, často zkráceně L.A., je největší město ve státě Kalifornie a po New Yorku druhé nejlidnatější město Spojených států amerických. Los Angeles je jedno z nejvýznamnějších světových center kultury, vědy, technologií, mezinárodního obchodu a vzdělání. Leží na západě země u jižní hranice s Mexikem, na pobřeží Tichého oceánu. Vlastní město má rozlohu 1 302 km² a má cca 3 980 000 obyvatel. Celá metropolitní oblast pak okolo 13 miliónů. Metropolitní oblast tvoří společně se „City of Los Angeles“ přes 80 dalších samostatných měst, například Long Beach, Pasadena, Burbank, Beverly Hills, Inglewood, Compton, Torrance, Santa Monica atd.                                                                      Zdroj Wikipadia

giphy-2.gif
giphy.gif
BWqc.gif

Níže můžeš najít vše, co potřebuješ vědět. Obrázky slouží jako odkazy.

Nový projekt-12.png-9.png

Rozhodně nechceme nikoho omezovat, ale bez nějakých těch pravidel se to prostě neobejde.

Nový projekt-12.png-7.png

Pokud zvažuješ registraci, připoj se k nám na Discord. Nalezneš zde bližší informace, můžeš se seznámit s dosavadními členy hry a vymýšlet s nimi plány pro svou postavu. Discord u nás slouží jako dodatková platforma, neslouží ke hře!

Nový projekt-12.png-8.png

Máš za sebou pravidla a vstup na discord? Tak už můžeš skočit na registraci. Budeme se těšit na hru.

FFF-6.png

· 28.9.23 nový design v podzimních barvách
 

· 27.9.23 - aktualizace postav

bottom of page